Totalna wyprzedaż

Kabiny prysznicowe na wymiar

13.02.2021

Kabiny prysznicowe na wymiar

Kąpiel pod prysznicem stanowi jedną z wielu podstawowych czynności codziennych każdego z nas. Niezależnie od tego czy jest to "szybki prysznic" na początek dnia, czy kojąca kąpiel przed snem, większość nie wyobraża sobie funkcjonowania bez wygodnej kabiny prysznicowej. Jeśli nasza łazienka ma regularny kształt, wybór i montaż kabiny nie stwarza większych trudności. Wybieramy dogodny rozmiar i nabywamy produkt gotowy do instalacji.

A co jeśli strefa prysznica jest nieregularna? A może zrodził nam się pomysł stworzenia unikalnej aranżacji?

Nie rezygnujmy z naszych planów tylko dlatego, że na pierwszy rzut oka zabudowa strefy prysznica wydaje nam się skomplikowana albo wręcz niewykonalna.

Firma New Trendy przygotowała narzędzie w postaci konfiguratora kabin prysznicowych, które pozwala samodzielnie zaprojektować niestandardowy natrysk. Kabina prysznicowa powinna być perfekcyjnie dopasowana do wnętrza i stanowić połączenie ergoniomii i estetyki. Personalizacja strefy prysznica to najnowszy trend w aranżacji łazienek.

Możliwość indywidalnego zamówienia kabiny prysznicowej na wymiar umożliwi na przykład zabudowę strefy prysznica ze skosami i ściankami o różnych wysokościach. Pozwoli także wykorzystać nietypową wnękę oferując dopasowane drzwi prysznicowe.  Można także w dowolny sposób zabudować wannę parawanem nawannowym. Przykładowe rozwiązania zabudowy strefy prysznica:

 

 

Poza nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi konfigurator oferuje możliwość personalizacji już istniejących produktów. Część standardowych kolekcji, które widnieją w katalogu producenta, możemy zamówić w innej konfiguracji - inna grubość szkła (6mm, 8mm, 10mm), wypełnienie oraz kolor okuć.

Wybór szkła podyktowany jest naszymi indywidualnymi preferencjami. Chodzi nie tylko o dopasowanie kolorystyczne i modny design, ale głównie o poziom przejrzystości i dyskrecji, tak aby w strefie prysznica czuć się komfortowo. Dostępne warianty szkła:

OptiClear - idealnie przeźroczysta, pozbawiona zielonkawego odcienia, które może być widoczne w przypadku standardowych, transparentnych szyb                                            

   

Grafit i czarne - doskonale komponujące się z nowoczesnym wnętrzem łazienki, zapewniają nieco wyższy poziom dyskrecji poprzez niższą przepuszczalność światła.

 

Satyna oraz pixarena - matowa powierzchnia na zewnętrznej stronie zapewnia komfort i dyskretność, poprzez niski poziom przejrzystości.

 

Szkło z efektem lustra - zapewnia stuprocentową dyskrecję będąc jednocześnie elementem dekoracyjnym łazienki.

 

Kabina czarna, złota czy chromowana?

W branży wyposażenia wnętrz bogactwo kolorów jest niezwykle istotne. Dobór koloru profili pozwala na stworzenie produktu indywidualnego dopasowanego do wystroju naszej łazienki. Aby podkreślić charakter pomieszczenia kąpielowego można wybrać nadruk na szkle w postaci białej lub czarnej ramki albo kratki. Kolory okuć dostępne w ofercie firmy New Trendy:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany niestandardowym rozwiązaniem zabudowy swojej strefy prysznica, zapraszamy do kategorii kabiny prysznicowe na wymiar.