MISKI WC I BIDETY

Miski WC to oczywiście podstawowe wyposażenie każdej toalety, dlatego tym bardziej warto zadbać o wybór odpowiedniego modelu. Miski, jakie dla Państwa oferujemy, to najwyższej jakości produkty uznanych marek, które gwarantują trwałość na lata, odporność na uszkodzenia oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Oprócz mis, w tej kategorii przygotowaliśmy także bidety, praktyczne wyposażenie łazienki, które ułatwia utrzymanie higieny. Zapraszamy się do zapoznania z ofertą!

Miski WC - wiszące lub stojące, zależnie od preferencji

Niezależnie od preferencji, przygotowaliśmy dla Państwa odpowiednią miskę WC! Nasza oferta obejmuje zarówno miski wc wiszące, idealne do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek, jak i miski wc stojące, które pasują do tradycyjnych i klasycznych aranżacji. Każda nasza miska WC oferuje nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale także łatwość czyszczenia i trwałość, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom. W naszej ofercie znajdą Państwo także rozwiązania 2w1 - misa wc z funkcją bidetu. 

Zestawy montażowe dla wygody klienta są dołączone do produktu. Wszelkie informacje o rozstawie montażowym czy dostosowaniu do poszczególnych systemów spłukiwania znajdą Państwo w opisach każdego z produktów.

Zachęcamy do sprawdzenia także desek sedesowych, które można dopasować do wybranych modeli mis WC.

Nowoczesne bidety do łazienki z naszej oferty

Nowoczesność i komfort w łazience dzięki naszym bidetom! Nasza oferta obejmuje różnorodne modele, które pasują zarówno do dużych, jak i małych łazienek. Przedstawiamy Państwu nowoczesne bidety o klasycznym designie, produkowane przez turecką firmę CeraStyle. Jest to marka z ponad 20-letnim doświadczeniem, która gwarantuje najwyższą jakość.