KABINY NA WYMIAR

Kabiny na wymiar - możliwość indywidualnego dopasowania

W naszym sklepie przygotowaliśmy bardzo wiele modeli kabin prysznicowych, o różnych rozmiarach i kształtach. Wiemy jednak, że specyfika każdej łazienki jest inna oraz że nasi klienci mogą mieć różne wizje co do tego, jak ma prezentować się to pomieszczenie. Dlatego zdecydowaliśmy się na specjalną opcję, jaką są kabiny prysznicowe na wymiar, co jest atrakcyjne zwłaszcza dla bardzo wymagających klientów. Zależy nam na tym, aby każdy klient, który postanowi zrobić zakupy w naszym sklepie był w pełni zadowolony. Być może to, co znajduje w asortymencie nie jest odpowiednie wizualnie lub jego łazienka ma nietypowe wymiary. Wtedy kabiny na wymiar są najlepszym rozwiązaniem. Udostępniamy specjalnie zaprojektowany, funkcjonalny konfigurator kabin, dzięki któremu można samodzielnie zaprojektować własną kabinę prysznicową. Wtedy będzie ona miała perfekcyjny kształt i w 100% dobrane rozmiary. Decydując się na rozwiązanie, jakim jest kabina prysznicowa na wymiar, można wybierać okucia w takich kolorach jak: złoto szczotkowane, złoto malowane, chrom, biały mat i czarny. Drzwi można wybrać również z takich, jakie są zaproponowane w konfiguratorze. Klienci, którzy dotychczas zdecydowali się na kabiny prysznicowe na zamówienie, byli bardzo zadowoleni. Wiedzieli, że od początku do końca mają wpływ na cały projekt. To, że mogli samodzielnie wybrać drzwi prysznicowe na wymiar, pozwoliło im w łazience stworzyć aranżację idealnie dopasowaną do zaplanowanej wizji.

Unikatowe konstrukcje

Możliwość zaplanowania wyglądu kabiny i jej dopasowanie pod kątem wymiarów sprawia, że każda z takich konstrukcji jest unikatowa. Zależy nam na tym, by stworzyć z Państwem wnętrza designerskie i funkcjonalne. Łazienka na pewno idealnie skomponuje się z resztą domu. Sprawdź też akcesoria do kabin prysznicowych.

Oto możliwe warianty kolorystyczne okuć

i przykładowe rozwiązania...

 

Jak zamówić kabinę prysznicową na wymiar?

Należy wejść na stronę, gdzie będą Państwo mogli skonfigurować swoją kabinę. Następnie wygenerowany plik PDF z zamówieniem, proszę przesłać na adres mailowy: biuro@prysznice.pl

Wykonamy dla Państwa indywidualną wycenę. Czas realizacji specjalnego zamówienia wynosi około 4 tygodni.Kabina prysznicowa na indywidualne zamówienie, to najlepsza propozycja do łazienki o nietypowym kształcie, dla naprawdę wymagających klientów.

Zapraszamy do skorzystania z konfiguratora i kontaktu z nami w celu ustalenia kosztów.

Jeśli nie znajdziecie Państwo w konfiguratorze kabin rozwiązania dla siebie napiszcie do nas! Pomożemy skonstruować model, który sprosta Waszym oczekiwaniom.

Brak produktów w tej sekcji