BRODZIKI NISKIE

Solidne i nowoczesne niskie brodziki prysznicowe staną się ważnym elementem łazienki. Tym bardziej że w naszym sklepie znajdziesz tak wiele oryginalnych modeli. Wśród nich dostępne są zarówno klasyczne półokrągłe modele, jak i kwadratowe, prostokątne czy nawet pięciokątne wersje. Uwagę zwracają też wyjątkowo wytrzymałe materiały. W końcu zapewniamy brodziki niskie z akrylu o antypoślizgowej powierzchni, a także naprawdę efektowne marmurowe brodziki o strukturze kamienia.

Kiedy przydają się niskie brodziki?

Szukasz bezpiecznego rozwiązania do łazienki? Zatem zdecyduj się na brodziki niskie prysznicowe. Ten model jest odpowiednie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i seniorów czy singli. W tym przypadku wychodzenie z brodzika jest wyjątkowo łatwe – nawet dla osób, które mają problem z poruszaniem się. Poza tym niskie modele zapobiegają przemieszczaniu się wody, a tym samym nie musisz obawiać się zalania łazienki. To też dużo wygodniejsze rozwiązanie podczas mycia łazienki oraz w domach wielorodzinnych. Dodatkowo brodziki niskie zapewniają ogromny komfort, ponieważ zapewniamy tak wiele rozmiarów i rodzajów, abyś mógł zamontować je w każdym miejscu – przy jednej lub dwóch ścianach.

Nowoczesne i subtelne niskie brodziki prysznicowe

Zależy Ci na zachowaniu maksymalnie nowoczesnego i minimalistycznego wystroju wnętrza? W takim razie postaw na niskie brodziki prysznicowe, ponieważ są nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo stylowe. Tym bardziej że w naszym sklepie znajdziesz modele w wielu dopasowanych kolorach. Wśród najpopularniejszych znajdziesz loftową czerń, klasyczną biel oraz modernistyczną szarość. Dzięki temu z łatwością zdecydujesz się na brodzik zgodny z aranżacją łazienki, a do tego bez problemu dopasujesz je do pozostałej armatury czy płytek podłogowych. Wtedy łazienka zyska spójny i oryginalny wygląd.

Polecamy także brodziki pięciokątne oraz brodziki prostokątne dostępne w ofercie.