KOMPLETY NATYNKOWE

Planują Państwo remont łazienki? Czas na montaż nowego prysznica, a może wzbogacenie wanny o funkcje prysznicowe? W obu przypadkach warto przyjrzeć się bliżej naszym prysznicowym kompletom natynkowym! To rozwiązanie, które ułatwia proces zakupów - wszystkie elementy dostępne są od razu w zestawie i nie trzeba ich szukać osobno! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zestawy prysznicowe natynkowe, które posłużą na lata

W sklepie internetowym Prysznice.pl oferujemy głównie zestawy prysznicowe natynkowe od marki Kohlman. Jest to polski producent, oferujący wysokiej klasy armaturę łazienkową, która doceniana jest nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Zestawy prysznicowe natynkowe od Kohlman to solidne wykonanie, trwałość i wysoka jakość, dzięki czemu z powodzeniem posłużą Państwu wiele lat. 

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają nie tylko długotrwałe użytkowanie, ale także odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zestawy są objęte aż 5-letnią gwarancją. Wszystkie baterie i deszczownice wykonane są z mosiądzu, natomiast chromowe wykończenie sprawia, że do tego uzupełniają naszą łazienkę nowoczesnym, nieco eleganckim designem.

Głowica prysznicowa i deszczownica razem w jednym zestawie

Nie muszą Państwo już wybierać między głowicą prysznicową a deszczownicą - teraz można kupić obie w jednym zestawie! Zestawy prysznicowe natynkowe oferują połączenie tych dwóch elementów, dzięki czemu masz możliwość wyboru preferowanego sposobu kąpieli. Możesz cieszyć się relaksującym deszczem pod deszczownicą lub skorzystać z dynamicznego natrysku z regulowaną głowicą prysznicową. Jeśli natomiast skłaniają się Państwo jednak ku ukrytym elementom w łazience, polecamy sprawdzić także estetyczne i jednocześnie praktyczne komplety podtynkowe.