Filtruj

Rozmiar
Wymiar
Wzór kratki odpływowej

BRODZIKI PODPŁYTKOWE Z ODPŁYWEM LINIOWYM

Planujesz zamontować prysznic w swojej łazience? W takim razie koniecznie zwróć uwagę na brodzik podpłytkowy. To znakomite rozwiązanie, które sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Już nie będziesz potrzebować wysokiego brodzika, który rzuca się oczy, ale też przy okazji tworzy dodatkowy próg, będący problemem np. dla osób starszych czy z ograniczeniami ruchowymi. Postaw zatem na brodzik z odpływem liniowym z naszej bogatej oferty i ciesz się designerską łazienką i prysznicem jak z katalogu.

Dlaczego warto montować brodzik podposadzkowy?

Głównym powodem, dla którego coraz więcej osób stawia na brodziki prysznicowe podpłytkowe, to minimalistyczny i bardzo nowoczesny wygląd. Nie bez znaczenia jest również fakt, że takie rozwiązanie jest również łatwe w montażu, co znacząco skraca czas remontu. Wiele osób będzie w stanie nawet całkowicie samodzielnie zamontować taki brodzik podpłytkowy, dzięki czemu zaoszczędzą pieniądze. Już teraz możesz znaleźć w naszej ofercie brodziki w różnych rozmiarach, wzorach oraz grubościach. Z łatwością znajdziesz model, który wykorzystasz w swojej łazience, by zyskać nowoczesny i funkcjonalny prysznic. Przestań martwić się zatkanym odpływem czy skrzypiącym brodzikiem. Zainwestuj w brodzik z odpływem liniowym, a codzienne korzystanie z prysznica stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Wysokiej jakości brodziki podpłytkowe

Zyskaj odpowiednio wyprofilowany spad, dzięki któremu podczas prysznicu woda będzie prawidłowo spadała do załączonego w zestawie odpływu liniowego. W zestawie dołączone zostały również wysokiej jakości syfony. Dzięki rusztowaniu można z łatwością wypełnić je wybranymi płytkami, aby brodzik podposadzkowy był niemal niewidoczny. Postaw na inwestycję, z której będziesz mógł korzystać przez wiele kolejnych lat i już teraz zaprojektuj niezwykle praktyczny, zachwycający wizualnie i nowoczesny prysznic. Brodziki prysznicowe podpłytkowe, które oferujemy, są odporne na korozję, szczelne i wytrzymałe. W naszej szerokiej ofercie znajdują się również brodziki podpłytkowe z odpływem punktowym oraz akcesoria do odpływów.