WĘŻE NATRYSKOWE I SŁUCHAWKI

Nowoczesne, skandynawskie, loftowe, glamour czy klasyczne – u nas z pewnością znajdziesz węże do prysznica, które sprawdzą się w każdej z tych łazienek. Ich dopasowany design doskonale podkreśli charakter wnętrza, a zarazem będzie stanowił idealne uzupełnienie wanny oraz prysznica. Po prostu prostokątna lub okrągła słuchawka natryskowa zwraca uwagę minimalistyczną konstrukcją i mocnym strumieniem, co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność.

Elegancki i stylowy wąż natryskowy

Chcesz, żeby Twoja łazienka zachwycała nienagannym wyglądem? W takim razie spodobają Ci się oferowane przez nas węże natryskowe. W końcu mają nie tylko ciekawy kolor, ale też bardzo nowoczesny styl. Dzięki temu od razu przyciągają spojrzenia i doskonale współgrają z armaturą. Zapewniamy także dopasowane słuchawki prysznicowe, które razem z wężami tworzą idealny zestaw. Uwagę zwracają również kolory, jakie masz do dyspozycji. Klasyczne chromowane modele w błyszczącym i matowym wydaniu, nowoczesne, a do tego loftowe czarne warianty oraz iście glamour złote węże do prysznica. Z takim wyborem z łatwością zdecydujesz się na dodatki dostosowane do aranżacji wnętrza! Sprawdź także inne akcesoria z naszej oferty, jak deszczownice czy drążki i ramiona natryskowe.

Z czego jest wykonana słuchawka i wąż do prysznica?

Eleganckie słuchawki i węże natryskowe prezentują się najlepiej wtedy, gdy zachwycają wysoką jakością. Właśnie z tego powodu oferujemy zestawy wykonane z ogromną starannością. W ten sposób masz pewność, że słuchawka natryskowa przez długi czas będzie przyciągać spojrzenia i prezentować się jak zupełnie nowy element wyposażenia. Po prostu słuchawka i wąż do prysznica są zrobione z odpowiednich materiałów typu stal nierdzewna czy mosiądz z chromowanym wykończeniem. Dzięki temu wąż do prysznica poradzi sobie z osadem czy kamieniem przy naprawdę prostej i przyjemnej pielęgnacji.