Filtruj

Dopasuj do ceramiki
Cena

 – 

  • 10
  • 440

DESKI SEDESOWE

Nowoczesne deski sedesowe w Twojej łazience

 Deska sedesowa, zaraz obok kabin prysznicowych jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Model, oprócz walorów estetycznych, powinien również odznaczać się wytrzymałością i trwałością.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz twarde deski sedesowe z wysokiej jakości materiału jakim jest duroplast. Tworzywo charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i termiczne, a także, odbarwienia spowodowane stosowaniem środków chemicznych. Gładka i przyjemna w dotyku powierzchnia zapewnia komfort użytkownikowi i łatwą konserwację sprzętu łazienkowego. Na szczególną uwagę zasługują właściwości antybakteryjne, które hamują rozwój drobnoustrojów i pomagają zachować czystość i higienę w toalecie.

Jakie deski klozetowe wybrać?

Oprócz trwałości materiałów i sposobu mocowania, warto zwrócić uwagę również na zawiasy. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się deski klozetowe z zawiasami wolnoopadającymi. Mechanizm oporowy, który w nich zastosowano, hamuje prędkość opadania pokrywy, eliminując tym samym ryzyko uszkodzenia deski oraz ceramiki na skutek gwałtownego zatrzaśnięcia deski. Ponadto, funkcja wolnego opadania gwarantuje, iż korzystanie z toalety jest bezdźwięczne oraz bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. W trosce o higienę część oferowanych przez nas desek sedesowych wyposażona jest w system łatwego wypinania. Zawiasy take off umożliwiają szybkie i łatwe czyszczenie sedesu w trudno dostępnych miejscach.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom i oczekiwaniom naszych klientów do oferty wprowadziliśmy deski toaletowe typu slim. Ich subtelny cienki kształt oraz modny design i wygoda wyróżnia je spośród tradycyjnych modelów.

Darmowa wysyłka
258,00 
Deska wc City Slim
Darmowa wysyłka
290,00 
Darmowa wysyłka
289,00