Filtruj

Dopasuj do ceramiki
Cena

 – 

  • 10
  • 300

DESKI SEDESOWE

Deska sedesowa jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej łazienki. Oprócz starannego dopasowania deski klozetowej do miski WC najważniejsza jest jej wytrzymałość.

Oferujemy głównie twarde deski sedesowe z wysokiej jakości materiału jakim jest duroplast. Deski klozetowe wykonane z duroplastu charakteryzują się dużą wytrzymałością na urazy mechaniczne oraz termiczne, a także odbarwienia spowodowane środkami chemicznymi. Gładka i przyjemna w dotyku powierzchnia zapewnia komfort użytkownikowi deski sedesowej. Na szczególną uwagę zasługują właściwości antybakteryjne desek sedesowych, które hamują rozwój bakterii i pomagają zachować czystość w toalecie.

Przy wyborze deski sedesowej istotną rolę odgrywają zawiasy. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się deski klozetowe z zawiasami wolnoopadającymi. Dzięki specjalnym oporowym zawiasom które hamują prędkość opadania pokrywy eliminuje się ryzyko uszkodzenia deski oraz ceramiki na skutek gwałtownego zatrzaśnięcia deski sedesowej. Ponadto funkcja wolnego opadania gwarantuje, iż korzystanie z toalety jest bezdźwięczne oraz bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. W trosce o higienę część oferowanych przez nas desek sedesowych wyposażona jest w system łatwego wypinania. Demontaż dzięki zawiasom take off umożliwia w łatwy sposób wyczyścić sedes w trudno dostępnych miejscach.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym trendom i oczekiwaniom naszych klientów do oferty wprowadziliśmy deski toaletowe typu slim. Ich subtelny cienki kształt oraz modny design i wygoda wyróżnia je spośród tradycyjnych desek sedesowych.

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki asortyment desek sedesowych, które sprostają wymaganiom każdego klienta.