Filtruj

Rozmiar
Wysokość brodzika

cm  –  cm

  • 5.5cm
  • 41cm
Materiał

BRODZIKI ASYMETRYCZNE

Oferujemy solidny, wytrzymały, a przy tym naprawdę stylowy brodzik asymetryczny. Z nim każdy prysznic będzie jeszcze przyjemniejszy, a Ty bez problemu wybierzesz model dopasowany do Twojej łazienki. W końcu znajdziesz u nas warianty w wielu różnych wymiarach – od naprawdę sporych brodzików, aż po wyjątkowo kompaktowe wersje. Bez względu na to, na jaki rozmiar się zdecydujesz to i tak masz pewność, że brodziki prysznicowe asymetryczne zachwycą Cię wysoką jakością wykończenia. Właśnie to zapewnia akrylowa powłoka – z nią zyskasz armaturę, która przez długi czas pozostanie w niezmienionym stanie.

Kiedy warto wybrać brodziki asymetryczne?

Masz dość wąską łazienkę, a może po prostu potrzebujesz więcej miejsca na pozostałe meble czy armaturę? W każdym z tych przypadków najlepszym rozwiązaniem będą brodziki asymetryczne, ponieważ pozwalają zaoszczędzić całkiem sporo cennej przestrzeni. W końcu takie modele są nieco dłuższe, a jednocześnie odrobinę węższe. Dlatego nie musisz przejmować się tym, że w łazience zabraknie miejsca na swobodne poruszanie się. Warto zaznaczyć, że brodzik asymetryczny to wyjątkowo modne i stylowe rozwiązanie, które wprowadzi do pomieszczenia świeżość. Po prostu zachwycisz się tym nieoczywistym kształtem, a do tego zyskasz pewność, że ten wariant sprawdzi się w każdej łazience – tej prywatnej czy przeznaczonej dla gości.

Jakie zalety mają brodziki prysznicowe asymetryczne?

Bez wątpienia to nowoczesny styl w połączeniu z ogromną funkcjonalnością sprawiają, że brodziki asymetryczne są tak chętnie wybierane. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz wersje bezrantowe – ich wygląd z łatwością dopasuje się do minimalistycznej aranżacji. Ciekawym rozwiązaniem są również głębsze brodziki prysznicowe asymetryczne, które z pewnością zyskają uznanie rodzin z dziećmi. Niektóre z nich mają praktyczne półki, gdzie włożysz kosmetyki, aby każdy prysznic był maksymalnie wygodny. W naszej szerokiej ofercie znajdują się także odpływy punktowe oraz baterie prysznicowe. Zapraszamy!