BRODZIKI WYSOKIE

Remontujesz łazienkę lub chcesz po prostu zamontować nowy prysznic? W takim razie zakupy rozpocznij od zdecydowania, jaki brodzik będzie dla Ciebie i Twojej rodziny najlepszym wyborem. Do wyboru masz już całkiem sporo różnych rozwiązań, jednak nadal sporą popularnością cieszą się wysokie brodziki. Sprawdź nasz asortyment, by zakupić taki model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i pozostanie w doskonałym stanie przez wiele lat.

Jakie brodziki wysokie warto wybrać do łazienki?

Przede wszystkim musisz wiedzieć o tym, że masz do wyboru różne brodziki prysznicowe wysokie. Różnią się one szerokością i długością, jednak najważniejszą wartością w tym przypadku jest głębokość. Do tego do wyboru masz modele, które zostały wyposażone w niewielkie siedzisko. Jeśli ten aspekt jest dla Ciebie szczególnie ważny, to musisz wiedzieć, że oferujemy również brodziki wysokie prysznicowe, które zostały wyposażone w podwyższane siedzisko. Konieczne staje się również kierowanie kształtem brodzika. Dlatego wcześniej zaplanuj, gdzie możesz w swojej łazience zamontować prysznic i brodzik. Do wyboru są modele asymetryczne prawostronne oraz asymetryczne lewostronne. Jeśli nie chcesz montować prysznicu w rogu pomieszczenia, to ciekawą alternatywą będzie okrągły brodzik.

Zalety wysokiego brodzika prysznicowego

Nasze wysokie brodziki prysznicowe gwarantują liczne korzyści. Po pierwsze szeroki wybór rozmiarów sprawia, że na pewno z łatwością znajdziesz odpowiedni model. Do tego szybko docenisz wytrzymałość, która cechuje sprzedawane przez nas produkty. Zapewniamy brodziki prysznicowe wysokie wykonane z solidnego akrylu, a do tego oferujemy kilkuletnią gwarancję jakości. 

Brodziki wysokie prysznicowe doskonale sprawdzają się, gdy chcesz wykąpać dziecko, a nie masz w domu wanny. Poza tym znakomicie łączą funkcję mini wanny oraz prysznica.

Polecamy także brodziki półokrągłe oraz baterie wannowe dostępne w ofercie.