KABINY CZTEROŚCIENNE

Kabiny prysznicowe czterościenne dają możliwość urządzenia niezależnego natrysku w dowolnym miejscu, dzięki zabudowie z 4 stron oraz zintegrowanemu systemowi natryskowemu.

Solidne szkło, z jakiego są wykonane nasze kabiny, to gwarancja bezpiecznego użytkowania. Dzięki powłoce hydrofobowej natomiast, kabiny czterościenne są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i zawsze dobrze się prezentują. Eleganckie, chromowane uchwyty nadają kabinom czterościennym kompletnym elegancki, stylowy wygląd, który będzie chlubą każdej łazienki.

Zapraszamy! A jeśli kabiny czterościenne to jeszcze nie to, może spodobają się Państwu kabiny pięciokątne albo naprawdę wyjątkowe kabiny na wymiar.

Kabiny prysznicowe czterościenne

Prysznic nie zawsze musi być umiejscowiony przy ścianie. Jeśli inwestorzy nie chcą decydować się na takie rozwiązanie, mogą wybrać kabinę czterościenną, która daje ogromne opcje aranżacyjne. Cechuje się tym, że zabudowa jest po każdej ze stron, dzięki czemu można ustawić ją w dowolny sposób, w zależności od swoich potrzeb. Ulokowanie może być też zmienione na etapie remontu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, pozwalającym na zaoszczędzenie na zakupie nowej. Kabina prysznicowa czterościenna nie traci przy tym na estetyce. Wciąż jest bowiem bardzo nowoczesna i doskonale się prezentuje.

Warianty czterościennych kabin prysznicowych

Produkty z tej gamy dostępne są w wielu wariantach. Jednym z najczęściej wybieranych są nowoczesne czterościenne kabiny prysznicowe prostokątne, które pozwalają na wygodne użytkowanie i przez wszystkich domowników. Osoby preferujące klasykę często wybierają też warianty obłe, które świetnie sprawdzają się w mniejszych łazienkach, z ograniczonym metrażem. Nieco mniej typowe są kabiny kwadratowe, które także są wygodne w użytkowaniu, choć bardzo istotne znaczenie ma to, aby dobrze wybrać ich wymiary.

Zestawy dopasowane do potrzeb

Kompletne kabiny czterościenne, a może zestawy pozwalające na dowolne dopasowanie elementów? Niezależnie od potrzeb, w ofercie można znaleźć różne warianty. To m.in. natryskowa kabina czterościenna, zestawy z brodzikiem i bez, a także z możliwością dopasowania różnych baterii. Baterie prysznicowe oczywiście również posiadamy w naszym asortymencie, w wielu kolorach i wykończeniach, dopasowanych do wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych. Opisywane kabiny można dopasowywać też do różnych brodzików. Świetnie sprawdzą się zwłaszcza brodziki podpłytkowe, które są minimalistyczne i skuteczne, jeśli chodzi o odpływ wody. Wybór zależy jednak stricte od potrzeb użytkowników.

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia, jakie kabiny prysznicowe czterościenne dostępne są w naszej ofercie.