Filtruj

Dopasuj do ceramiki

TOALETOWE

Masz już wybraną armaturę do łazienki? W naszym sklepie znajdziesz też praktyczne i naprawdę atrakcyjne wizualnie deski WC, które również stanowią niezbędny element wyposażenia łazienki. W ofercie mamy modele dopasowane do konkretnych toalet, choć możesz też je wykorzystać do odświeżenia wyglądu łazienki. Wystarczy, że będziesz kierować się średnicą, sposobem montażu, kształtem, kolorem oraz odległością zawiasów. Wtedy z łatwością dopasujesz deski do toalety.

Nowoczesne i eleganckie deski sedesowe

Wygląd desek WC to jeden z najważniejszych aspektów, który musisz wziąć pod uwagę. Polecamy klasyczne modele o lekko zaokrąglonym kształcie. Takie produkty są wygodne w użytkowaniu i pasują do wielu sedesów. Do dyspozycji masz także deski toaletowe w różnych odcieniach bieli oraz egzemplarze o wykończeniu matowym bądź błyszczącym. Pozwoli Ci to na podkreślenie nowoczesnego, klasycznego czy loftowego stylu łazienki. Zwróć również uwagę na grubość deski WC – w naszej ofercie znajdziesz nawet wyjątkowo cienkie i minimalistyczne modele.

Inteligentne deski toaletowe

Zdecyduj się na deski sedesowe wykonane z solidnego materiału, odpornego na urazy mechaniczne i termiczne. Taki dodatek z pewnością zachwyci Cię jakością i będzie Ci służył przez długi czas. Dodatkowo gładka i przyjemna w dotyku struktura jest łatwa w utrzymaniu czystości, dzięki czemu bardzo szybko pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń. Deski do toalety z naszego sklepu są też inteligentne, co sprawia, że ich użytkowanie zapewnia jeszcze większy komfort. Zależy Ci na tym? Zatem zdecyduj się na wolnoopadające modele. Z nimi nareszcie zapomnisz o hałasie, bo deska zamknie się całkowicie bezdźwięcznie. Zapobiega to powstawaniu uszkodzeń, a do tego stanowi bezpieczne rozwiązanie dla dzieci i seniorów. Przekonaj się, jak zmieni się Twoja łazienka z inteligentną deską sedesową!

Sprawdź również: zawiasy do desek sedesowych.

Darmowa wysyłka
258,00 
Deska wc City Slim
Darmowa wysyłka
290,00 
Darmowa wysyłka
300,00