Filtruj

Dłuższy bok
Krótszy bok
Wysokość
Rodzaj wejścia
Kolor profili
Rodzaj szkła

KABINY KWADRATOWE I PROSTOKĄTNE

Wysokiej jakości kabiny prysznicowe kwadratowe i prostokątne

Polecamy Państwu szeroki wybór kabin prysznicowych kwadratowych oraz prostokątnych, w różnych wymiarach, które z łatwością dopasują Państwo do każdego brodzika o tradycyjnym kształcie.

Kabiny kwadratowe i prostokątne dostępne w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, przy użyciu najnowocześniejszych technologii i łatwe w utrzymaniu czystości. Cechuje je również niezwykle nowoczesny, elegancki wygląd.

Kabiny prysznicowe kwadratowe i prostokątne

Najczęściej spotykany kształt brodzika, czy miejsca w inny sposób wyznaczonego pod natrysk, to kwadrat lub prostokąt. Kształt ten doskonale pasuje do narożnika każdej łazienki o tradycyjnym, czterokątnym planie i zapewne to sprawia, że jest najczęściej spotykany.
 
W naszym sklepie dostępne są liczne modele kabin prysznicowych kwadratowych i prostokątnych, co umożliwia wybór odpowiedniego rozmiaru i wysokości do konkretnej przestrzeni. Można wybierać spośród pryszniców o różnych głębokościach brodzika, a także tych całkowicie pozbawionych brodzika, co nadaje łazience bardziej nowoczesny charakter.