Filtruj

Dłuższy bok

cm  –  cm

  • 80cm
  • 170cm
Krótszy bok

cm  –  cm

  • 80cm
  • 100cm
Wysokość

cm  –  cm

  • 165cm
  • 200cm
Rodzaj wejścia
Kolor profili
Rodzaj szkła
Cena

 – 

  • 2370
  • 4330

KABINY PRZYŚCIENNE

Proponujemy Państwu przyścienne kabiny prysznicowe o trzech ściankach wykonanych z wysokiej jakości szkła pokrytego powłoką Active Shield, która gwarantuje Państwu łatwość utrzymania kabiny w czystości. Dzięki temu zachowuje ona swój elegancki wygląd na dłużej bez śladów uporczywego kamienia. Kabiny przyścienne oferowane w naszym sklepie, dzięki doskonałemu wykończeniu i wykonaniu z najlepszych materiałów, stanowić będą ozdobę łazienki nadając jej nowoczesny styl. Przy tym są bezdyskusyjnie wygodne i funkcjonalne w użytkowaniu.

Czym wyróżniają się kabiny prysznicowe przyścienne?

Chcą Państwo jeszcze lepiej zagospodarować przestrzeń w łazience? Zatem przyścienne kabiny prysznicowe pomogą w tym, ponieważ nie trzeba ustawiać ich w rogu pomieszczenia. Wystarczy, że kabiny przyścienne znajdą się przy jednej ze ścian. Dzięki temu nie muszą Państwo rezygnować z dużego okna i naturalnego światła. Jednocześnie takie modele wyglądają bardzo efektownie. Szczególnie gdy zdecydują się Państwo na nowoczesne, a do tego bardzo stylowe warianty trójścienne z przesuwnymi lub tradycyjnymi drzwiami. Ciekawą opcją jest również klasyczna kabina przyścienna w kształcie półokręgu z wysokim czy z niskim brodzikiem.

Kiedy przydaje się kabina prysznicowa przyścienna na wymiar?

Specyficzny wymiar lub kształt łazienki, remont zabytkowego domu, a może konkretne, dokładnie sprecyzowane wymagania? W każdej z tych sytuacji przyda się Państwu kabina prysznicowa przyścienna na zamówienie. Wtedy nie trzeba myśleć o kompromisach, a do tego zyskują Państwo pewność, że łazienka spełni wszelkie oczekiwania. Dodatkowo indywidualnie dostosujemy kształt, wymiar czy sposób, w jaki otwiera się kabina prysznicowa przyścienna. Wówczas łazienka doskonale dopasuje się do charakteru i wyglądu domu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kabin przyściennych dostępnych w naszym sklepie. Proponujemy również inne rodzaje kabin prysznicowych, jak kabiny czterościenne oraz kabiny półokrągłe!