Filtruj

Wymiar
Wzór kratki odpływowej

BRODZIKI PODPŁYTKOWE Z ODPŁYWEM PUNKTOWYM

Brodziki podpłytkowe

Nowoczesne rozwiązanie jakim jest brodzik posadzkowy podpłytkowy, stało się bardzo popularne i często stosowane w łazienkach. Taki prysznic pozwala pozbyć się dużego i nieestetycznego brodzika. To powoduje, że łazienka staje się ładniejsza oraz bardziej nowoczesna. Dzięki brodzikowi pod płytki zwiększamy wizualnie przestrzeń łazienki i nadajemy jej ekskluzywnego charakteru.

Płyta prysznicowa podpłytkowa w wielu rozmiarach

W naszym asortymencie znajdziecie wiele rozmiarów brodzików podpłytkowych, dzięki temu rozmiar prysznica można dopasować do potrzeb domowników, a także do rozmiarów pomieszczenia, w którym mamy łazienkę. Dostępne w naszej ofercie brodziki pod płytki marki Wiper to solidne i łatwe w montażu rozwiązanie.

Przeczytaj nasz artykuł, w którym przedstawiamy co lepiej wybrać, odpływ liniowy czy brodzik prysznicowy.

Brodziki podpłytkowe z odpływem punktowym

Brodziki podpłytkowe cieszą się obecnie dużą popularnością. Przemawia za nimi m.in. bardzo nowoczesny wygląd, a także wygoda użytkowania. To także doskonałe rozwiązanie do małych łazienek, które dzięki takim rozwiązaniom optycznie stają się nieco większe. Podłoga nie jest bowiem zasłaniania przez duży oraz wysoki brodzik, który zmniejsza powierzchnię płytek, przez co wnętrze sprawia wrażenie zdecydowanie mniejszego.

Budowa brodzików podpłytkowych z odpływem liniowym

Każdy brodzik płytkowy posiada kształt, dzięki któremu nie tylko prezentuje się estetycznie, ale jest też wysoce praktyczny. Wyróżnikiem jest wyprofilowana bryła z delikatnym spadkiem, dzięki której woda swobodnie spływa w kierunku odpływu. Tym samym nie ma ryzyka jej rozlewania się po wnętrzu łazienki, co może mieć miejsce w sytuacji nieprawidłowego wykonania spadku płytek. Brodziki podpłytkowe z odpływem punktowym posiadają też elementy uszczelniające. Dzięki nim mogą być w sposób bezproblemowy ulokowane przy ścianie, bez ryzykowania pogorszonej hydroizolacji.

Warianty dostępne w ofercie

Brodziki podpłytkowe mogą mieć różne kształty. Najczęściej są to brodziki prostokątne oraz kwadratowe, które idealnie wpisują się w łazienkę niezależnie od jej designu. To jednak także mniej typowe brodziki półokrągłe, idealne do klasycznych łazienek. Wszystkie dostępne są oczywiście w wielu różnych rozmiarach w zależności od potrzeb nabywców. Co istotne, te dostępne w naszej ofercie to również odpływ i syfon w komplecie, dzięki czemu montaż konstrukcji jest naprawdę łatwy, wręcz bezproblemowy.

W naszym asortymencie posiadamy także brodziki podpłytkowe z odpływem liniowym, baterie wannowe, a także inne produkty, które pozwolą wygodnie i nowocześnie urządzić łazienkę. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia oferty w tym zakresie i życzymy udanych zakupów!