Filtruj

Szerokość
Dłuższy bok
Krótszy bok
Wysokość
Kolor profili
Rodzaj szkła

KABINY I ŚCIANKI WALK-IN

Kabiny prysznicowe typu walk-in – nowoczesne i eleganckie

Kabiny prysznicowe walk in to propozycja dla osób, które uwielbiają otwarte i niczym nieograniczone przestrzenie. Ale nie tylko! To doskonały wybór, jeśli chcesz urządzić łazienkę w nowoczesnym stylu i szukasz rozwiązania, które nie zaburzy spójnej aranżacji wnętrza. 

Za pomocą ścianki prysznicowej walk in, która jest dostępna w asortymencie Prysznice.pl, z łatwością wydzielisz strefę kąpielową w dowolnym miejscu. Można ją umieścić nie tylko w dużej łazience, ale także małym pomieszczeniu, gdzie liczy się każdy centymetr – wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar. Co więcej, gładka, szklana tafla nie przytłoczy wnętrza i nie stanie się jego punktem centralnym, więc całość będzie wyglądać bardzo harmonijnie. 

Prysznice walk in – solidne i wytrzymałe

W naszej ofercie znajdziesz prysznic walk in, który jest wykonany z wysokiej klasy materiałów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były doskonałej jakości. Dzięki temu zapewniają one nie tylko estetyczne doznania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas kąpieli. 

Każda nasza ścianka prysznicowa walk in to doskonały wybór, również jeśli urządzasz łazienkę dla osoby starszej lub dzieci. Szybę można zainstalować bezpośrednio na płytkach, dzięki czemu nie trzeba montować brodzika i stwarzać dodatkowych barier dla osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo można postawić ją w dowolnym miejscu i dostosować szerokość prysznica np. do wózka inwalidzkiego lub dziecięcej wanienki. 

Prysznice walk in są dostępne w wielu różnych rozmiarach, aby każdy mógł znaleźć idealny model, który będzie pasować do jego łazienki. Znajdziesz tutaj ścianki prysznicowe jedno-, dwu- i trzyelementowe, które świetnie zabezpieczą łazienkę przed wodą i sprawdzą się doskonale w każdej aranżacji. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą na baterie prysznicowe oraz brodziki podpłytkowe z odpływem liniowym.