Filtruj

Kolor
Rodzaj

BATERIE PODTYNKOWE

We współczesnym designie wciąż ważną rolę odgrywa minimalizm i prostota. Ograniczamy ilość przedmiotów w naszym najbliższym otoczeniu i koncentrujemy się przede wszystkim na tych elementach wystroju wnętrza, które pełnią praktyczną rolę. W taki trend idealnie wpisują się baterie podtynkowe. Coraz częściej zastępują w łazienkach klasyczne baterie natynkowe. Łączą funkcjonalność z nowoczesnym designem, ale odnajdują się też we wnętrzach bardziej ponadczasowych. 

Dlaczego warto wybrać baterie prysznicowe podtynkowe? 

Baterie do prysznica podtynkowe zajmują niewiele miejsca, więc bardzo dobrze sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie walczymy o każdy centymetr. Większość instalacji ukryta jest w ścianie, a widoczny jest tylko uchwyt do regulacji ciśnienia i temperatury wody. Tym samym elementy instalacyjne są mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne i wynikające z bezpośredniego kontaktu z wodą. 

Baterie podtynkowe prysznicowe są też uniwersalne, można je zamontować na każdej ścianie, nawet cienkiej działowej. Warto również podkreślić ich walory estetyczne. Charakteryzują się prostym designem, bardzo często zwracają uwagę swoim geometrycznym kształtem. Występują w szerokiej palecie wzorów i kolorów, zarówno w klasycznym chromie, jak też nowoczesnej czerni i retro złocie. 

Jak dopasować baterię do wystroju wnętrza? 

Ze względu na szeroki wybór podtynkowych baterii do prysznica znajdą one zastosowanie praktycznie w każdej łazience. W nowoczesnej idealnie prezentować się będzie kwadratowa bateria w czarnym kolorze i o matowym wykończeniu. Wspaniale kontrastuje się z jasnym wnętrzem. W klasyce wciąż dominuje chrom, który ze względu na swoją uniwersalność pasuje do stylizacji jasnych i ciemnych. Złote baterie podtynkowe podkreślą elegancję glamour. Pięknie komponują się z płytkami w kolorze białego marmuru, jak też w wersji czarnej na wysoki połysk. Sprawdź również dostępne w ofercie baterie prysznicowe ścienne!

Darmowa wysyłka
365,00