Filtruj

Cena

 – 

  • 3900
  • 5400

WANNY

Wanna może się stać prawdziwym królestwem relaksu. Wie o tym każdy, kto doświadczył choć raz kąpieli z pianką i kieliszkiem wina pod ręką, czyli… wie o tym dosłownie każdy.

Oferujemy Państwu najpiękniejsze ekskluzywne wanny najlepszych marek. Ich nieprzeciętne piękno i styl sprawią, że Państwa pokój kąpielowy zmieni się w prawdziwe domowe SPA.

Wanny Sanitti Tre i inne luksusowe marki

Wanny, które mogą Państwo zamówić w naszym sklepie, to luksusowy element wyposażenia, który z pewnością stanie się centralnym punktem pomieszczenia nadając mu luksusowy charakter.

 Te piękne i wygodne, a przede wszystkim luksusowe wanny, są dostępne w różnych kształtach, dostosowane do różnego sposobu montowania baterii, z pewnością więc znajdą Państwo rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb. Wanny Santitti to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy  mogą pozwolić sobie na nieco więcej ekstrawagancji.

Materiały i wykonanie

Materiał, z którego są wykonane, to tak zwany lany marmur, czyli mieszanka zmielonego na mączkę kamienia dolomitowego i żywicy. Materiał ten zapewnia wannom elegancki połysk i dobre właściwości termiczne.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na wannę, która na zawsze odmieni Państwa kąpiele dodając im nuty niezwykłej wygody i luksusu. A jeśli do całokształtu brakuje tylko odrobiny fantazji, serdecznie zapraszamy po lustra łazienkowe najlepszych marek albo bardziej specyficzne wanny wolnostojące. Zapraszamy!