Filtruj

Cena

 – 

  • 3420
  • 4760

WANNY

Wanna może się stać prawdziwym królestwem relaksu. Wie o tym każdy, kto doświadczył choć raz kąpieli z pianką i kieliszkiem wina pod ręką, czyli… wie o tym dosłownie każdy.

Oferujemy Państwu wybór ekskluzywnych wanien wolnostojących marki Saniti. Ich nieprzeciętne piękno i styl sprawią, że Państwa pokój kąpielowy zmieni się w prawdziwe domowe SPA.

Wanny, jakie mogą Państwo zamówić w naszym sklepie to luksusowy element wyposażenia, który z pewnością stanie się centralnym punktem pomieszczenia nadając mu luksusowy charakter.

Te piękne i wygodne wanny, są dostępne w różnych kształtach, dostosowane do różnego sposobu montowania baterii, z pewnością więc znajdą Państwo rozwiązanie najlepsze dla Waszych potrzeb.

Materiał, z którego są wykonane, to tak zwany lany marmur, czyli mieszanka zmielonego na mączkę kamienia dolomitowego i żywicy. Materiał ten zapewnia wannom elegancki połysk i dobre właściwości termiczne.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na wannę, która na zawsze odmieni Państwa kąpiele dodając im nuty niezwykłej wygody i luksusu.