Filtruj

Cena

 – 

  • 320
  • 1900

MEBLE

Współczesne łazienki coraz częściej przypominają raczej pokoje kąpielowe niż ciasne klitki znane z dawnych lat. Przestrzeń łazienkowa to szansa na urządzenie tych pomieszczeń w sposób funkcjonalny i estetyczny. Służą temu między innymi meble łazienkowe.

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę szafek łazienkowych, które pozwolą na wygodne przechowywanie kosmetyków, chemii gospodarczej i wszystkiego, co sami Państwo uznają za niezbędne pod ręką w łazience.

Sprzedawane przez nas szafki podumywalkowe, to doskonały dodatek do oferowanej ceramiki łazienkowej. Stanowią jednocześnie obudowę umywalki i pojemne meble, które pomogą utrzymać w naszej łazience ład i porządek. Świetnym uzupełnieniem szafek są pojemne słupki, które pomieszczą nasze łazienkowe zapasy.

Oferujemy również wybór półek na podręczne kosmetyki do higieny i inne drobiazgi, po które sięgamy w łazience najczęściej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W celu rozwiania wątpliwości, czy wybrana szafka będzie pasować do konkretnej umywalki – prosimy o kontakt.