Łazienka w kolorze miedzi - wybieramy kabinę prysznicową

08.07.2022

Miedź to jeden z najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Obok czerni i złota akcenty w miedzianym kolorze czynią łazienkę oryginalną i tworzą niepowtarzalny klimat. Warto pamiętać, że za pomocą miedzi stworzyć można nie tylko wnętrze industrialne. Wystarczy zestawić ją z odpowiednimi materiałami, aby uzyskać styl rustykalny czy też modernistyczny. Jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym wybrać? W zależności od tego ile koloru chcemy wprowadzić warto zapoznać się z ofertą płytek, oświetlenia, luster, baterii oraz kabin prysznicowych.

Jaka kabina prysznicowa w kolorze miedzi będzie najlepszą propozycją?

Nowa kolekcja kabin Avexa Copper Brushed to szeroka oferta nowoczesnych rozwiązań polskiego producenta New Trendy. Najwyższej jakości okucia w kolorze szczotkowanej miedzi stanowią niepowtarzalny efekt wizualny. Szerokie portfolio zarówno pod względem kształtów, jak i wymiarów pozwoli dobrać odpowiedni produkt do każdej łazienki w kolorze miedzi. Spośród kabin prysznicowych możemy znaleźć kabiny kwadratowe i prostokątne z drzwiami pojedynczymi lub podwójnymi. Model Avexa Copper Brushed wyposażony został w zawiasy z funkcją unoszenia, dzięki czemu drzwi otwierają się lekko i płynnie. Zawiasy są zlicowane z taflą szkła tworząc tym samym gładką powierzchnię ułatwiającą czyszczenie ścianek kabiny. Drzwi w dolnej części zostały wyposażone w wąską rynienkę dopasowaną kolorystycznie, która zapobiega ściekaniu wody na podłogę. Stabilność konstrukcji zapewniają najwyższej jakości wsporniki montowane do ścianek bocznych. Jeśli nie planujemy umieszczenia kabiny prysznicowej w narożniku łazienki, możemy wybrać model przyścienny składający się z trzech elementów.

jaka kabina do łazienki w kolorze miedzi jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym modna łazienka w kolorze miedzianym

Ścianki prysznicowe walk-in Avexa Copper Brushed, podobnie jak kabiny kwadratowe i prostokątne z tej kolekcji, można zakupić w dodatkowej opcji z relingiem na ręcznik. Oprócz wartości dekoracyjnej, nie sposób pominąć tej praktycznej, gdzie po skończonej kąpieli mamy w pobliżu ręcznik. Dla mniejszej łazienki w kolorze miedzi  proponujemy kabiny pięciokątne, które wykorzystują narożnik pomieszczenia i zajmują tym samym mniej miejsca. We wnękach doskonale sprawdzą się drzwi prysznicowe, które można także wykonać na wymiar, jeśli standardowe rozwiązanie nam nie odpowiada. Kabiny oraz drzwi prysznicowe Avexa możemy instalować w dwojaki sposób: z listwą progową w celu zachowania lepszej szczelności kabiny lub bez niej stosując dolną uszczelkę drzwiową z przedłużonym listkiem, aby zapobiec powstaniu szczeliny.

łazienka w kolorze miedzi kabina prysznicowa w kolorze miedzi jaka kabina do łazienki w kolorze miedzi będzie najlepsza

Parawan nawannowy w kolorze miedzi

Duży salon łazienkowy wyposażony w kabinę prysznicową oraz wannę to nieczęsty luksus. Większość łazienek, zwłaszcza tych w budynkach wielorodzinnych, ograniczonych jest małą przestrzenią. Zastosowanie parawanu nawannowego zwiększa funkcjonalność wanny, dając możliwość szybkiego prysznica, jak i komfortowego relaksu w wannie. Pozwala także pogodzić różne potrzeby i preferencje wszystkich członków rodziny. Parawany nawannowe występują także w kolorze miedzi szczotkowanej. Kolekcja Copper Brushed obejmuje dwa rozwiązania: szybę na wannę stałą oraz dwuczęściowy parawan z ruchomym skrzydłem.

jakie dodatki do łazienki w kolorze miedzianym będą najlepszą propozycją stylowa łazienka w kolorze miedzianym

Seria kabin prysznicowych Avexa dostępna jest w wielu wariantach. Producent umożliwia dowolną personalizację pod względem kształtu, wymiaru czy wariantu szkła i okuć. Standardowa kolekcja wykonana jest ze szkła transparentnego, które czyni łazienkę elegancką oraz sprawia, że wizualnie pomieszczenie wydaje się bardziej przestrzenne. Niemniej jednak jeśli nasze potrzeby są odmienne, a naszym marzeniem jest kabina prysznicowa w kolorze miedzi, można pokusić się o wariant na zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!