Brodziki prysznicowe New Trendy - nowości

04.05.2022

Dlaczego warto wybrać brodzik New Trendy?

New Trendy to polski producent w branży wyposażenia łazienek z wieloletnim doświadczeniem. Dobór najwyższej jakości materiałów, dbałość o detale oraz kompleksowa oferta to mocne strony New Trendy. Oferta firmy obejmuje m.in. kabiny prysznicowe, drzwi wnękowe, parawany nawannowe, brodziki prysznicowe oraz odpływy liniowe. Mnogość rozwiązań w strefie prysznica jakie oferuje New Trendy zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Poza klasycznymi rozwiązaniami firma gwarantuje indywidualne podejście do użytkownika poprzez personalizację swoich produktów. Mowa tu o kabinach prysznicowych na wymiar czy możliwości docięcia brodzika w nietypowym rozmiarze lub kształcie. Nieustanny rozwój New Trendy oraz podążanie za aranżacyjnymi światowymi trendami owocuje powstawaniem nowych kolekcji.

Brodziki prysznicowe Mild i Mild Stone od New Trendy

Nowa kolekcja brodzików prysznicowych Mild i Mild Stone to szeroka gama akrylowych produktów w wielu rozmiarach oraz kształtach. Brodziki z serii Mild/Mild Stone wykończone zostały prostym niskim rantem, co sprawia, że idelanie pasują do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Cechą charakterystyczną kolekcji jest oryginalna struktura oraz kolorystyka. Pod tym względem brodziki można podzielić na trzy grupy: biały gładki połysk - brodziki New Trendy Mild, biały mat oraz czarny mat ze strukturą kamienia naturalnego - brodziki Mild Stone.

 

Brodziki prysznicowe New Trendy Mild i Mild Stone

Brodziki prysznicowe ze strukturą kamienia naturalnego oprócz nowoczesnego designu wyróżnia bezpieczeństwo w użytkowaniu. Matowa strukturalna powierzchnia zapobiega ewentualnemu poślizgnięciu podczas kąpieli. Wygodę w użytkowaniu zapewni także ograniczona do minimum wysokość brodzika (tylko 4,5cm), co pozwala na komfortowe wejście do kabiny prysznicowej. Dla łazienek gdzie instalacja niskiego brodzika może być kłopotliwa, producent przygotował także wyższe brodziki (11,5cm), które umożliwiają bezproblemowe wyprowadzenie odpływu. Brodziki prysznicowe Mild odznaczają się wysoką odpornością na odbarwienia, zarysowania i pęknięcia, dzięki czemu gwarantują dłuższą żywotność. Zaletą akrylu jest też przyjazna temperatura powierzchni podczas kąpieli, a także niewielka waga co znacznie ułatwia montaż brodzika. Przeczytaj także: jak dobrać odpowiedni brodzik prysznicowy.

 

Brodziki prysznicowe Nex i Nex Shade od New Trendy

Kolekcja brodzików prysznicowych Nex pojawiła się na rynku trzy lata temu i cieszy się powodzeniem wśród klientów. Płaskie brodziki konglomeratowe Nex to synonim wygody i luksusu. Niska wysokość 3,5cm powala wpuścić brodzik w posadzkę, dzięki czemu można uzyskać gładką jednolitą podłogę dającą bardziej przestrzenną łazienkę. W ostatnim czasie kolekcja została rozszerzona o nowe kolory oraz strukturę.

 

Brodziki prysznicowe New Trendy Nex i Nex Shade

Kolor beżowy oraz antracytowy to najmodniejsze kolory w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych. Obydwie barwy sprawdzą się zarówno w łazience minimalistycznej, jak i stylu glamour. Brodziki czarne i beżowe świetnie komponują się z czarnymi oraz złotymi kabinami prysznicowymi. Oprócz walorów estetycznych warto wspomnieć o zaletach funkcjonalnych. Konglomerat, z którego wykonane są brodziki New Trendy Nex Shade, jest materiałem niezwykle trwałym i odpornym na czynniki zewnętrzne. Coraz więcej osób decyduje się na brodzik konglomeratowy zamiast akrylowego, pomimo wyższej ceny, ze względu na wytrzymałość tych produktów. Brodziki Nex Shade wyróżnia także gwarancja najwyższego bezpieczeństwa korzystania z prysznica. Powierzchnię ze strukturą antypoślizgową docenią zwłaszcza osoby starsze i dzieci.

Do brodzików Nex producent zaleca zastosowanie niskiego syfonu Thino. Dostępne są również konglomeratowe pokrywy syfonu kolorystycznie spójne z brodzikami. Warto pokusić się o takie wykończenie, ponieważ efekt wizualny jest nieoceniony.

Nie każda łazienka jest obszerna, czy też regularna w swoim kształcie. Dzięki możliwości docięcia brodzików z serii Nex do niestandardowych kształtów czy rozmiarów, możemy zaplanować strefę prysznica w nietypowej wnęce, dostosowując brodzik do ograniczeń architektonicznych.