Totalna wyprzedaż

Nowoczesne lustra łazienkowe

20.07.2021

Nowoczesne lustra do łazienki

Projektując łazienkę poszukujemy odpowiedniej dla siebie kabiny prysznicowej, umywalki, wanny itp. Następnie wybieramy elementy uzupełniające, które są niemniej ważne, gdyż nadają łazience charakteru oraz sprawiają, że korzystanie z salonu łazienkowego jest łatwe i przyjemne. Należą do nich armatura, zestawy prysznicowe, akcesoria łazienkowe i oczywiście lustro. Nikt z nas nie wyobraża sobie łazienki bez lustra. To właśnie przy nim wykonujemy wszystkie zabiegi pielęgnacyjne począwszy od nałożenia kremu i usuwania zarostu, a skończywszy na ułożeniu fryzury.

Wybór odpowiedniego lustra nie jest jednak łatwy. Jaki rozmiar, kształt, z ramą czy bez? Przeczytaj kilka porad jak dobrać lustro do łazienki.

Nowoczesne lustro łazienkowe powinno pełnić dwie funkcje - praktyczną oraz dekoracyjną. Dlatego przedstawiamy ofertę luster Miior. Lustra wysuwane Miior wyposażone są w nowatorski mechanizm wysuwny, który pozwala na przyciągnięcie tafli w kierunku twarzy. Jednocześnie w momencie przyciągania lustra automatycznie włącza się oświetlenie led. W celu wyłączenia oświetlenia wystarczy lustro odsunąć do pierwotnej pozycji przy ścianie. Niewątpliwie dużą zaletą jest możliwość wyboru barwy światła: ciepłej, neutralnej lub zimnej. Do łazienki zaleca się kolor oświetlenia ciepły bądź neutralny, w zależności od wystroju naszego pomieszczenia. Barwa neutralna (4000k) lepiej wygląda w pomieszczeniach jasnych. Jest także idealna do wykonania makijażu. Barwa ciepła (3000k) sprawia, że łazienka staje się przytulna i najlepiej prezentuje się w ciemnych łazienkach. Zimna barwa (choć ma swoich zwolenników w minimalistycznych wnętrzach) jest w salonach łazienkowych rzadziej stosowana, ponieważ daje niebieskawy odcień w pomieszczeniu, a cera w odbiciu lustrzanym wygląda blado.

Czym cechują się nowoczesne lustra łazienkowe Miior?

Lustra wysuwane Miior zapewniają wygodę i komfort podczas codziennej pielęgnacji. Nie musimy pochylać się nad umywalką, aby lepiej widzieć twarz. Możemy perfekcyjnie wykonać make-up czy ogolić się w wygodnej pozycji. Patent wysuwania lustra doceniają szczególnie mocno osoby krótkowzoroczne. W niektórych modelach istnieje możliwość zamontowania maty grzewczej, zapobiegającej parowaniu w wilgotnym pomieszczeniu.

Lustra Miior wyróżniają się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale także nowoczesnym designem. Oferta jest różnorodna nie tylko pod względem kształtów, ale także grubości luster. Duże zainteresowanie wzbudzają modele wyjątkowo płaskie - lustro Sun, Zen i Fit. Wysokiej jakości szyba o grubości zaledwie 3-4mm tworzy niezwykle elegancki element dekoracyjny w łazience. Niektóre modele można także zabudować w ścianie, aby tworzyły jednolitą powierzchnię ze ścianą.

Ze względu na wartość dekoracyjną ogromne znaczenie ma dla nas kolorystyka luster. Uwagę przyciąga kolekcja luster Moon będąca bestsellerem na rynku. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych: biały, czarny, aluminium szczotkowane, złoto szczotkowane oraz miedź szczotkowana. Oprócz koloru ramy możemy dobrać kolor bazy oraz prowadnic. Nie bez znaczenia są detale, jak na przykład rodzaj uchwytu. Do wyboru mamy pięć rodzajów - proste, minimalistyczne, ale także kryształowe. Dzięki możliwości personalizacji poszczególnych elementów możemy stworzyć lustro w stylu nowoczesnym, loft czy glamour. Jednym z wiodących trendów w aranżacji wnętrz jest kolor złoty. Złote lustro może nadać łazience spektakularnego wyglądu.

Oferowane przez naszą fimę lustra są wykonane z najwyższej jakości materiałów i gwarantują bezawaryjne użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luster wysuwanych i konfiguracji własnego lustra.

Polecamy

Darmowa wysyłka
2.035,00 
Darmowa wysyłka
2.035,00 
Darmowa wysyłka
1.935,00