Filtruj

Cena

 – 

  • 250
  • 1840

LUSTRA ŁAZIENKOWE

Nie sposób sobie wyobrazić łazienkę bez lustra. Bez względu na wiek i płeć, każdy z nas potrzebuje w łazience lustra, przed którym dokonuje porannej toalety, goli się, robi makijaż, liczy pierwsze zmarszczki albo młodzieńcze pryszcze. Lustro to "must have" każdej małej łazienki i każdego szykownego pokoju kąpielowego.

Przedstawiamy bogatą ofertę luster łazienkowych, wśród których znajdą państwo zarówno lustra klasyczne, jak i niezwykle wygodne lustra wysuwane, z podświetleniem ledowym i bez oświetlenia.

Lustra wysuwane, to stosunkowo nowe, ale coraz częściej spotykane rozwiązanie. Klienci cenią je z uwagi na wygodę – dzięki funkcji wysuwania nie trzeba się pochylać nad umywalką w niewygodnej pozycji, dzięki czemu czynności toaletowe trwają krócej. Innymi słowy lustro wysuwane oszczędza nasz czas.

Minimalistyczna i uniwersalna, a przy tym niezwykle stylowa oprawa luster dostępnych w naszym sklepie będzie pasować do każdej aranżacji. Nasze lustra spełnią doskonale swoją podstawową funkcję, a przy tym nie zburzą Państwu koncepcji wystroju łazienki.