Filtruj

Dłuższy bok
Krótszy bok
Wysokość
Rodzaj wejścia
Kolor profili (2)
Rodzaj szkła
Grubość szkła (mm)

KABINY PRYSZNICOWE

W ofercie sklepu zgromadziliśmy wyselekcjonowany asortyment nowoczesnych kabin prysznicowych do łazienki. To częsta preferencja przy tworzeniu nowych projektów łazienek lub modernizacji tego rodzaju pomieszczeń — niektórzy zdają się na nie ze względu na wygodę, inni cenią oszczędność czasu, jeszcze kolejna grupa docenia ekologiczną oszczędność wody. Niezbędnym elementem instalacyjnym w każdym wypadku będzie oczywiście odpowiednio dobrana kabina.

Kabiny prysznicowe do łazienek dostępne w naszym sklepie - typy:

Oczywiście wszyscy rozumiemy, że kabiny prysznicowe — nowoczesne bądź w bardziej tradycyjnym stylu — są formą zamknięcia i zabezpieczenia strefy kąpielowej w łazience. Jednakże w zależności od preferencji w sklepie prysznice.pl mogą Państwo dokonać zakupu ich różnych typów — między innymi:

  • kabiny prysznicowe kwadratowe i prostokątne — o kształcie zgodnym z nazwą; klasyczna forma, która nie zajmuje zbyt dużo przestrzeni,
  • kabiny prysznicowe półokrągłe — o jeszcze mniejszym promieniu niż niejedna kabina kwadratowa; również idealne, aby oszczędzić miejsce w mniejszej łazience,
  • kabiny asymetryczne — o nieregularnym kształcie i możliwościach dopasowania do nietypowych przestrzeni,
  • nowoczesne kabiny prysznicowe walk-in — umożliwiające bezpośrednie wejście, świetnie dopasowane do popularnych obecnie minimalistycznych aranżacji.

To jedynie przykładowe elementy dostępnego asortymentu — zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty dostępnych pryszniców nowoczesnych.

Dlaczego warto wyposażyć się w nowoczesne kabiny prysznice do łazienki?

Dokonując zakupu w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że w Państwa ręce trafi produkt najwyższej jakości — idealnie przystosowany do wymagających warunków panujących w wilgotnych łazienkach, z funkcjonalnymi systemami otwierania drzwi (w zależności od wybranego modelu) oraz łatwy w montażu i późniejszej konserwacji. Jeżeli planują Państwo kompleksowe wyposażenie łazienki i zakup całościowego kompletu — prócz kabin prysznicowych polecamy także zapoznać się z ofertą zestawów natynkowych i podtynkowych zestawów prysznicowych.