Filtruj

Dłuższy bok
Krótszy bok
Wysokość
Rodzaj wejścia
Kolor profili (1)
Rodzaj szkła
Grubość szkła (mm)

KABINY PRYSZNICOWE

Jednym z najważniejszych kroków przy tworzeniu projektu łazienki wyposażonej w prysznic jest dobór odpowiedniej armatury prysznicowej. W naszym sklepie znajdą Państwo baterie, które nie tylko pozwolą orzeźwić się rano czy zrelaksować pod prysznicem wieczorem, ale też staną się elementem podkreślającym wzornictwo planowanej aranżacji. 

Najwyższej jakości baterie prysznicowe - nowoczesne podejście do armatury prysznicowej

W zależności od projektu, wielkości łazienki lub osobistych preferencji - w ofercie dostępne są zarówno baterie prysznicowe natynkowe, jak i modele podtynkowe. Klasyczne, natynkowe baterie nie wymagają zbyt wielkiego nakładu pracy przy montażu, a ich stylistyka jest stuprocentowo dopasowana do obecnych trendów aranżacyjnych. Miłośnicy nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji i odpowiednio dopasowanej armatury prysznicowej z pewnością docenią zaś baterie podtynkowe. To rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzimy nieco miejsca w łazience, co może być szczególnie przydatne w małych pomieszczeniach. Dodatkowo - jest to forma armatury niezwykle wygodna w konserwacji ze względu na ograniczoną powierzchnię. Oba typy baterii są idealnie dostosowane do wieloletniej pracy w wilgotnych warunkach panujących w łazience i będą stanowić idealny zestaw z dostępnymi w naszym sklepie deszczownicami.

Panele i baterie prysznicowe z termostatem dla wymagających

Szczególna forma wspomnianych podtynkowych baterii prysznicowych - nowoczesne panele prysznicowe - pozwoli Państwu zintegrować funkcjonalność samej baterii z natryskiem i cieszyć się niezwykle praktycznym, funkcjonalnym jak i efektownym aranżacyjnie rozwiązaniem. To jednak niejedyna propozycja, jaką przygotowaliśmy dla osób, które od armatury prysznicowej oczekują czegoś więcej. Wśród dostępnych rozwiązań znajdą Państwo także baterie prysznicowe z termostatem. To niezwykle wygodna opcja, która pozwala wymieszać wodę ciepłą z zimną w odpowiednich proporcjach i cieszyć się strumieniem o idealnej temperaturze. Dzięki zastosowaniu baterii termostatycznej mogą Państwo pożegnać zbyt zimne lub zbyt ciepłe prysznice i stworzyć wymarzoną strefę relaksu w łazience.