Totalna wyprzedaż

Jakie kabiny prysznicowe na wymiar wybrać?

13.02.2021

Jaka kabina prysznicowa na wymiar?

Kąpiel pod prysznicem stanowi jedną z wielu podstawowych czynności codziennych każdego z nas. Niezależnie od tego, czy jest to "szybki prysznic" na początek dnia czy kojąca kąpiel przed snem, większość nie wyobraża sobie funkcjonowania bez wygodnej kabiny prysznicowej. Jeśli nasza łazienka ma regularny kształt, wybór i montaż kabiny nie stwarza większych trudności. Wybieramy dogodny rozmiar i nabywamy produkt gotowy do instalacji.

A co jeśli strefa prysznica jest nieregularna? A może zrodził nam się pomysł stworzenia unikalnej aranżacji?

Nie rezygnujmy z naszych planów tylko dlatego, że na pierwszy rzut oka zabudowa strefy prysznica wydaje nam się skomplikowana albo wręcz niewykonalna.

Jakie nowoczesne kabiny prysznicowe na wymiar wybrać?

Firma New Trendy przygotowała narzędzie w postaci konfiguratora kabin prysznicowych, które pozwala samodzielnie zaprojektować niestandardowy natrysk. Kabina prysznicowa powinna być perfekcyjnie dopasowana do wnętrza i stanowić połączenie ergoniomii i estetyki. Personalizacja strefy prysznica to najnowszy trend w aranżacji łazienek. Zatem, jakie kabiny prysznicowe na wymiar wybrać?

Możliwość indywidalnego zamówienia kabiny prysznicowej na wymiar umożliwi na przykład zabudowę strefy prysznica ze skosami i ściankami o różnych wysokościach. Pozwoli także wykorzystać nietypową wnękę oferując dopasowane drzwi prysznicowe. Można także w dowolny sposób zabudować wannę parawanem nawannowym. Przykładowe rozwiązania zabudowy strefy prysznica:

jakie kabiny prysznicowe na wymiarjakie kabiny do prysznica na wymiarjaka kabina prysznicowa na wymiarile kosztuje kabina prysznicowa na wymiarjakie kabiny prysznicowe na wymiar wybrać

konfigurator kabin prysznicowychPersonalizacja strefy prysznica to najnowszy trend w aranżacji łazienekKabina prysznicowa powinna być perfekcyjnie dopasowana do wnętrzajak dopasowac kabinę prysznicową do łazienki

 

 

Poza nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi konfigurator oferuje możliwość personalizacji już istniejących produktów. Część standardowych kolekcji, które widnieją w katalogu producenta, możemy zamówić w innej konfiguracji - inna grubość szkła (6mm, 8mm, 10mm), wypełnienie oraz kolor okuć.

Wybór szkła podyktowany jest naszymi indywidualnymi preferencjami. Chodzi nie tylko o dopasowanie kolorystyczne i modny design, ale głównie o poziom przejrzystości i dyskrecji, tak aby w strefie prysznica czuć się komfortowo. Dostępne warianty szkła:

OptiClear - idealnie przeźroczysta, pozbawiona zielonkawego odcienia, które może być widoczne w przypadku standardowych, transparentnych szyb                                            

szkło OptiClear   

Grafit i czarne - doskonale komponujące się z nowoczesnym wnętrzem łazienki, zapewniają nieco wyższy poziom dyskrecji poprzez niższą przepuszczalność światła.

szkło grafitowe i czarne do prysznica  szkło Satyna oraz pixarena do prysznica

Satyna oraz pixarena - matowa powierzchnia na zewnętrznej stronie zapewnia komfort i dyskretność, poprzez niski poziom przejrzystości.

Szkło z efektem lustra  jaką kabinę do prysznica wybrać

Szkło z efektem lustra - zapewnia stuprocentową dyskrecję będąc jednocześnie elementem dekoracyjnym łazienki.

kabina prysznicowa na wymiar jaką wybrać

 

Kabina czarna, złota czy chromowana?

W branży wyposażenia wnętrz bogactwo kolorów jest niezwykle istotne. Dobór koloru profili pozwala na stworzenie produktu indywidualnego dopasowanego do wystroju naszej łazienki. Aby podkreślić charakter pomieszczenia kąpielowego można wybrać nadruk na szkle w postaci białej lub czarnej ramki albo kratki. Kolory okuć dostępne w ofercie firmy New Trendy:

 

różne kolory kabiny prysznicowej

 

Jeśli jesteś zainteresowany niestandardowym rozwiązaniem zabudowy swojej strefy prysznica, zapraszamy do kategorii kabiny prysznicowe na wymiar.